Havlíčkův Brod - školící centrum - Aktivita A-Z

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Havlíčkův Brod - školící centrum

Aktuální nabídky

Srdečně vás zveme do nového školící centra NETS s.r.o., ve kterém jsme pro vás připravili pestrou nabídku kurzů. Centrum je v krásném prostředí lesoparku psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě, v nově zrekonstruovaném pavilonu bývalé patologie. Učebny jsou plně vybaveny pro profesionální vzdělávání.

Nabídku kurzů pro vás připravujeme na základě zájmu našich stávajících klientů o vybraná témata
vzdělávání a rozvoje. Současně můžete být i vy sami spolutvůrci naší nabídky
. Máte-li požadavek na proškolení svého zaměstnance v určité odbornosti, zašlete nám poptávku, my oslovíme další společnosti a zjistíme jejich zájem o dané téma. Naplníme-li kurz alespoň šesti účastníky, připravíme a zrealizujeme ho v nejbližším možném termínu.

Prodejní dovednosti pro začínající obchodníky

4. února 2015

Vybavíme vás znalostmi a dovednostmi, které vám pomohou být úspěšní v roli obchodníka a prodejce.

program kurzu

Management úspěchu

11. února 2015

Přemýšlejte, plánujte a jednejte jako zkušení manažeři a podnikatelé. Využijte jejich zkušeností a aplikujte je do své praxe.

program kurzu

Profesionální telefonní rozhovory

19. února 2015

Profesionální telefonování vám ušetří čas i nervy, dodá lepší výstupy z hovorů a pomůže vám k lepší kontrole nad průběhem rozhovorů.

program kurzu

Efektivní učení cizích jazyků

25. února 2015

Najděte si svou cestu pro studium cizího jazyka. Vyberte si a používejte takové metody a techniky učení, které vyhovují vašemu naturelu.

program kurzu

Rozvoj prodejních dovedností

4. března 2015

Rozšiřte si repertoár prodejních taktik a technik. Zdokonalte se ve vedení prodejních rozhovorů. Rozviňte svůj obchodní potenciál a užijte si úspěšné uzavírání prodejních rozhovorů.

program kurzu

Řízení podle kompetencí

11. března 2015

Využijte kompetenční modely pro jasné a jednoznačné řízení svých lidí, jimi vykonávaných úkolů a činností. Pomozte svým lidem růst a zvyšovat svou kvalifikaci pomocí metod rozvoje kompetencí.

program kurzu

Konfrontační rozhovory

18. března 2015

Naučte se zvládat konfrontační rozhovory. Začneme u sebe samých a naučíme se, jak si zachovat chladnou hlavu. Natrénujeme si, jak se nenechat v takové situaci převálcovat a dovést rozhovor do pozitivního výsledku.

program kurzu

Video v internetovém marketingu

25. března 2015

Vyzkoušejte si, jak připravit a vytvořit scénář videoklipu s jasně definovaným zaměřením a cílem. Získejte praktické tipy a návody, jak úspěšně zpracovat video ušité pro naplněních vašich potřeb.

program kurzu

Praktická zákaznická typologie

1. dubna 2015

Naučte se poznat klientův komunikační styl a podle toho přizpůsobte svůj styl a průběh hovoru s ním tak, aby se klient cítil bezpečně. Dodejte každému klientovi výjimečný pocit z nadstandardní péče.

program kurzu

Manažerské rozhovory

8. dubna 2015

Dodejte do rozhovorů se svými lidmi přímost, jednoznačnost a efektivitu, ale i lidskost a spojenectví. To, jak se domlouváme s druhými o nás říká, kým jsme my sami.

program kurzu

Prodejní techniky I.

15. dubna 2015

Fakta informují a emoce prodávají. Zapůsobte na klienty pozitivně a chtějte, ať se na vás těší. Buďte důvěryhodní a sebevědomí v prezentaci vaší nabídky a řešte se zájmem a aktivně klientovi připomínky k ní.

program kurzu

Profesionální image

22. dubna 2015

Čtyři z pěti lidí vás hodnotí podle toho, jak vypadáte. Vaše image vám může hodně pomoci, ale také vás může poškodit. Náš zjev, oblečení a úprava nás prodává, prezentuje a zviditelňuje.

program kurzu

Pravidla písemné elektronické komunikace

29. dubna 2015

Naučte se efektivně používat mailové zprávy, psát je, třídit je, zpracovávat. Formulovat správně dokument s jednoznačným účelem není složité, ale detaily dělají dokonalost.

program kurzu

Prodejní techniky II.

6. května 2015

Podporujte svého klienta ve vyjádření souhlasu s vaší nabídkou. Naučte se překonat klientovo odmítnutí. Doveďte obchodní rozhovor k prodejnímu zakončení.

program kurzu

Procesní řízení

12. května 2015

Poznejte výhody procesního řízení, připravte se na jeho používání na vašem pracovišti a naplánujte si jeho zavedení a správu.

program kurzu

CRM - řízení vztahů se zákazníky

20. května 2015

Buďte nejen aktivní, ale raději proaktivní. Budujte vztahy se zákazníky na základě informací a dat, která vám oni sami poskytují.

program kurzu

Praktická osobnostní typologie MBTI

27. května 2015

Typologie MBTI je vyzkoušeným způsobem, jak nahlédnout na sebe sama a druhé lidi. Pomáhá nám uvědomit si silné i slabé stránky každého z nás a pracovat s nimi.

program kurzu

Řízení prodeje

3. června 2015

Organizovat, řídit a vést prodej je jednak o prodejních procesech a také o jednotlivých lidech v prodejním oddělení, jejich vedení a řízení.

program kurzu

Vedení týmu zaměřené na výsledky

11. června 2015

Power-management je způsob spolupráce lidí v týmu tak, aby při zachování dobrých vztahů a pozitivní atmosféry skupiny byly dosahovány výborné až excelentní výsledky a výstupy.

program kurzu

Jít naproti zákazníkům

17. června 2015

Nastavte si kulturu chování a jednání se zákazníky tak, aby ji oceňovali nejen oni, ale i vaši zaměstnanci a veřejnost.

program kurzu

Myšlenkové mapy pro život i business

24. června 2015

Pokud chceme, aby naše poznámky byly co nejkomplexnější a pro nás samotné kdykoli příště jasné, srozumitelné a přehledné, používejme záznam pomocí myšlenkových map.

program kurzu

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky